Górnik Brzeszcze pewnie wygrywa B-klasę i awansuję do wyższej ligi
70 punktów, 22 zwycięstwa, cztery remisy i zaledwie jedna porażka – to podsumowanie występów Górnika Brzeszcze na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek oświęcimskiej B-klasy. Ekipa z Brzeszcz wygrywa swoją ligę i pewnie awansuje do wyższej. „Górnicy” nie mieli sobie równych w B-klasowych rozgrywkach. Walczyli, gromili i zwyciężali. Wszystko to sprawiło, że sezon zakończyli jako lider i […]
Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.