XXIII Gminny Rajd Rowerowy za nami – FOTO
W minioną niedzielę ponad 700 uczestników wyruszyło w blisko 17-kilometrową trasę w ramach XXIII Gminnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Sportową imprezę zorganizowano pod Patronatem Burmistrza Brzeszcz oraz Honorowym Patronatem Iwony Gibas– Członka Zarządu Województwa Małopolskiego. „Uczestnicy wyruszyli ze stadionu brzeszczańskiego Górnika. Piękna pogoda, doskonałe humory i wspaniała atmosfera towarzyszyły rowerzystom od startu aż do mety zlokalizowanej w […]
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.