🌊 Soła: 259 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Kęty Kęty

Czas pożegnań - w gminie Kęty zakończono rok szkolny 2025/26

Dziś we wszystkich szkołach na terenie gminy Kęty uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Dla uczniów był to długo wyczekiwany moment, rozpoczynający czas wakacyjnego wypoczynku po miesiącach nauki i zdobywania wiedzy. To również okres, w którym wiele placówek wykorzysta przerwę letnią na remon...

Czas pożegnań - w gminie Kęty zakończono rok szkolny 2025/26
Czas pożegnań - w gminie Kęty zakończono rok szkolny 2025/26
Dziś we wszystkich szkołach na terenie gminy Kęty uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Dla uczniów był to długo wyczekiwany moment, rozpoczynający czas wakacyjnego wypoczynku po miesiącach nauki i zdobywania wiedzy. To również okres, w którym wiele placówek wykorzysta przerwę letnią na remonty, modernizacje oraz doposażenie w nowy sprzęt. Jak co roku przedstawiciele kęckiego magistratu uczestniczyli w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w szkołach na terenie gminy. W Szkole Podstawowej w Bielanach obecny był Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa, który wspólnie z uczniami, nauczycielami i rodzicami świętował zakończenie kolejnego etapu edukacji. Szczególnie wyjątkowy był to dzień dla uczniów klas ósmych. Po wakacjach rozpoczną oni naukę w szkołach ponadpodstawowych, zamykając tym samym ważny rozdział swojego życia. Z tej okazji absolwenci, pod opieką swoich wychowawców, przygotowali wzruszający program artystyczny, który spotkał się z ciepłym przyjęciem rodziców, nauczycieli, kolegów oraz zaproszonych gości. Po części artystycznej głos zabrał Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa. Pogratulował uczniom ukończenia szkoły podstawowej i życzył im powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej. Podkreślił, że młodzi mieszkańcy gminy są doskonale przygotowani do nowych wyzwań dzięki pracy nauczycieli oraz wsparciu rodziców. Uroczystość była pełna wzruszeń i wspomnień. Jeszcze niedawno ósmoklasiści rozpoczynali swoją szkolną przygodę jako pierwszoklasiści, a dziś opuszczają mury szkoły, by rozpocząć kolejny etap życia. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w rekrutacji do wymarzonych szkół oraz wielu sukcesów w dalszej edukacji. Wszystkim uczniom składamy natomiast życzenia udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! M.L
Źródło: Kęty Kęty

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

202
Odwiedziny dzisiaj
2,705
Artykułów
4.3/5
Średnia ocena
10
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Średnio 180 odwiedzin/dzień