Oświęcim. Leszek Szuster Honorowym Obywatelem Miasta Oświęcimia
To wyjątkowe wyróżnienie dla człowieka, który od lat współtworzy wizerunek Oświęcimia jako miasta pamięci, dialogu i odpowiedzialności. Podczas sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę o nadaniu Leszkowi Szusterowi tytułu
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.