Henryk Lehnert wrócił na swoją ulicę. Mural odsłonięty w 20. rocznicę śmierci oświęcimskiego filmowca
22 czerwca odsłonięto mural upamiętniający Henryka Lehnerta przy ul. Chrobrego w Oświęcimiu. Dzieło pracowni kult„M”uralnie powstało w 20. rocznicę śmierci …
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.