poniedziałek 27 stycznia 2020, Imieniny: Jerzego, Witaliana, Adurlany
PYŁ PM10: 18 µg/m³ PYŁ PM2.5: 27 µg/m³ Ciśnienie: 1014 hPa Temperatura: 7 ℃

Repertuar kin w Oświęcimiu

Planet Cinema




Nasze Kino OCK




niedziela
26.01 godz. 18:00 "Lighthouse"
poniedziałek
27.01 godz. 10:00 "Śnieżna paczka"
27.01 godz. 18:00 "Przypadek Johanny Langefeld" - 75. rocznica wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz
27.01 godz. 19:45 "Lighthouse"
wtorek
28.01 godz. 10:00 "Śnieżna paczka"
28.01 godz. 12:00 "Lighthouse"
środa
29.01 godz. 10:00 "Śnieżna paczka"
29.01 godz. 18:00 "Przypadek Johanny Langefeld"
29.01 godz. 19:45 "Lighthouse"

czwartek
30.01 godz. 10:00 "Śnieżna paczka"
piątek
31.01 godz. 10:00 "Misiek i chiński skarb"
31.01 godz. 17:45 "Nadzwyczajni"
31.01 godz. 20:00 "Poznajmy się jeszcze raz"
sobota
1.02 godz. 12:00 "Dworcowa Ballada" - projekcja filmu i spotkanie z reżyserem Andrzejem Celińskim w ramach 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka"
1.02 godz. 16:00 "Misiek i chiński skarb"
1.02 godz. 17:45 "Nadzwyczajni"
1.02 godz. 20:00 "Poznajmy się jeszcze raz"

niedziela
2.02 godz. 16:00 "Misiek i chiński skarb"
2.02 godz. 17:45 "Nadzwyczajni"
2.02 godz. 20:00 "Poznajmy się jeszcze raz"

poniedziałek
3.02 godz. 10:00 "Misiek i chiński skarb"
3.02 godz. 17:45 "Poznajmy się jeszcze raz"
3.02 godz. 20:00 "Nadzwyczajni"
wtorek
4.02 godz. 10:00 "Misiek i chiński skarb"
4.02 godz. 17:45 "Poznajmy się jeszcze raz"
4.02 godz. 20:00 "Nadzwyczajni"

środa
5.02 godz. 10:00 "Misiek i chiński skarb"
5.02 godz. 17:45 "Poznajmy się jeszcze raz"
5.02 godz. 20:00 "Nadzwyczajni"

czwartek
6.02 godz. 10:00 "Misiek i chiński skarb"
6.02 godz. 17:45 "Nadzwyczajni"
6.02 godz. 20:00 "Poznajmy się jeszcze raz"

piątek
7.02 godz. 10:00 "Szybcy i śnieżni"
7.02 godz. 11:45 "Boże Ciało"
7.02 godz. 18:15 "Jojo Rabbit"
7.02 godz. 20:15 "Boże Ciało"
sobota
8.02 kino nieczynne

niedziela
9.02 godz. 16:00 "Szybcy i śnieżni"
9.02 godz. 17:45 "Boże Ciało"
9.02 godz. 20:00 "Jojo Rabbit"
poniedziałek
10.02 godz. 14:15 "Szybcy i śnieżni"
10.02 godz. 16:00 "Jojo Rabbit"
10.02 godz. 18:00 "Podróż przez koncerty fortepianowe Beethovena" - z cyklu "Wielcy kompozytorzy"
10.02 godz. 19:45 "Boże Ciało"
wtorek
11.02 godz. 16:00 "Szybcy i śnieżni"
11.02 godz. 17:45 "Jojo Rabbit"
11.02 godz. 19:45 "Boże Ciało"
środa
12.02 godz. 16:00 "Szybcy i śnieżni"
12.02 godz. 17:45 "Boże Ciało"
12.02 godz. 20:00 "Jojo Rabbit"
czwartek
13.02 godz. 16:00 "Szybcy i śnieżni"
13.02 godz. 17:45 "Boże Ciało"
13.02 godz. 20:00 "Jojo Rabbit"
piątek
14.02 godz. 18:00 "Romeo + Juliet" - retransmisja spektaklu tanecznego Matthew Bourne’a z Sadler’s Wells Theatre w Londynie

piątek-środa
14-19.02 "Mayday"
14-19.02 "Psy 3. W imię zasad"

sobota
15.02 kino nieczynne

niedziela
16.02 godz. 17:00 "Cyrulik sewilski" - retransmisja opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku

18.02 godz. 11:30 "Boże Ciało"
czwartek
20.02 kino nieczynne

piątek-czwartek
21-27.02 "Sokół z masłem orzechowym"
21-27.02 "Kłamstewko"

sobota
22.02 kino nieczynne

poniedziałek
24.02 godz. 18:00 "Tintoretto. Wenecki buntownik" - z cyklu "Art Beats - wielka sztuka w kinie"

piątek-czwartek
28.02-5.03 "Urwis"
28.02-5.03 "Zieja"
28.02-5.03 "Zenek"

piątek
28.02 godz. 18:00 "Jezioro łabędzie" - retransmisja spektaklu tanecznego Matthew Bourne’a z Sadler’s Wells Theatre w Londynie

niedziela
1.03 godz. 15:00 "Urwis" - z cyklu "Kino dla Dzieciaka"

poniedziałek
2.03 godz. 18:00 "Lucian Freud. Autoportret" - z cyklu "Wystawa na ekranie"

piątek
6.03 godz. 18:00

sobota-niedziela
7-8.03 kino nieczynne

poniedziałek-piątek
9-13.03 "Najświętsze Serce"
9-13.03 "Matthias i Maxime"

piątek
13.03 godz. 18:00 "Kopciuszek" - retransmisja spektaklu tanecznego Matthew Bourne’a z Sadler’s Wells Theatre w Londynie

sobota-niedziela
14-15.03 kino nieczynne

poniedziałek-czwartek
16-19.03 "Najświętsze Serce"

poniedziałek
16.03 godz. 18:00 "W poszukiwaniu Mozarta" - z cyklu "Wielcy kompozytorzy"
niedziela
22.03 godz. 17:00 "Romeo i Julia" - retransmisja opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku

piątek
27.03 godz. 18:00 "The Car Man" - retransmisja spektaklu tanecznego Matthew Bourne’a z Sadler’s Wells Theatre w Londynie

poniedziałek
6.04 godz. 18:00 "Wielkanoc w sztuce" - z cyklu "Wystawa na ekranie"
niedziela
19.04 godz. 17:00 "Aida" - retransmisja opery z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku

poniedziałek
27.04 godz. 18:00 "W poszukiwaniu Chopina" - z cyklu "Wielcy kompozytorzy"

poniedziałek
11.05 godz. 18:00 "W poszukiwaniu Haydna" - z cyklu "Wielcy kompozytorzy"
poniedziałek
18.05 godz. 18:00 "Frida Kahlo" - z cyklu "Wystawa na ekranie"





Babice Bobrek Brzeszcze Chełmek Grojec Harmęże Kęty Osiek Oświęcim Polanka Wielka Przeciszów Pławy Rajsko Zaborze Zator