Ostatnia doba kampanii prezydenckiej. Na scenę wchodzą kobiety! Kto przechyli szalę zwycięstwa?
Ostatni dzień kampanii prezydenckiej pełen emocji. Kobiety w sztabach Karola Nawrockiego i Rafała Trzaskowskiego odgrywają kluczowe role. Kto wygra? Kobiety na froncie kampanii – ostatnia doba walki o prezydenturę Do ciszy wyborczej pozostał tylko jeden dzień. W nocy z piątku na sobotę, 30 maja, kampania prezydencka oficjalnie się zakończy. Emocje sięgają zenitu, a sztaby mobilizują wszystkie siły. Co ciekawe, w ostatnich dniach szczególnie mocno zaznaczyła się rola kobiet, które stanęły w pierwszym szeregu walki o poparcie wyborców. Po stronie kandydata Karola Nawrockiego szczególną rolę odgrywa jego żona, Marta Nawrocka. W ostatnich dniach mocno zaangażowała się w kampanię, uczestnicząc w spotkaniach i wspierając męża w najważniejszych momentach. Wspiera ją m.in. Iwona Gibas z zarządu województwa małopolskiego. Po stronie Rafała Trzaskowskiego również nie brakuje kobiecego wsparcia. W działania kampanijne aktywnie zaangażowała się jego małżonka, Małgorzata Trzaskowska, która wspiera go podczas najważniejszych wydarzeń. Na poziomie powiatowym kampanię wspiera m.in. Sylwia Żak-Biesik – radna sejmiku województwa małopolskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, która angażuje się w działania terenowe. Foto: Facebook Facebook Twitter Pinterest Print Email
Ostatni dzień kampanii prezydenckiej pełen emocji. Kobiety w sztabach Karola Nawrockiego i Rafała Trzaskowskiego odgrywają kluczowe role. Kto wygra?
Kobiety na froncie kampanii – ostatnia doba walki o prezydenturę
Do ciszy wyborczej pozostał tylko jeden dzień. W nocy z piątku na sobotę, 30 maja, kampania prezydencka oficjalnie się zakończy. Emocje sięgają zenitu, a sztaby mobilizują wszystkie siły. Co ciekawe, w ostatnich dniach szczególnie mocno zaznaczyła się rola kobiet, które stanęły w pierwszym szeregu walki o poparcie wyborców.
Po stronie kandydata Karola Nawrockiego szczególną rolę odgrywa jego żona, Marta Nawrocka. W ostatnich dniach mocno zaangażowała się w kampanię, uczestnicząc w spotkaniach i wspierając męża w najważniejszych momentach. Wspiera ją m.in. Iwona Gibas z zarządu województwa małopolskiego.
Po stronie Rafała Trzaskowskiego również nie brakuje kobiecego wsparcia. W działania kampanijne aktywnie zaangażowała się jego małżonka, Małgorzata Trzaskowska, która wspiera go podczas najważniejszych wydarzeń. Na poziomie powiatowym kampanię wspiera m.in. Sylwia Żak-Biesik – radna sejmiku województwa małopolskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, która angażuje się w działania terenowe.
Foto: Facebook
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.