Tragiczny wypadek w Brzeszczach – 78-latek zginął na miejscu
W piątek, 7 marca 2025 roku, około godziny 20:35, na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach doszło do tragicznego...

W piątek, 7 marca 2025 roku, około godziny 20:35, na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 78-letni kierowca fiata.
Okoliczności zdarzenia
Według wstępnych ustaleń 48-letni mieszkaniec Brzeszcz, kierujący Seatem, podczas wyprzedzania dwóch pojazdów na łuku drogi, zauważył jadący z naprzeciwka samochód. W próbie uniknięcia czołowego zderzenia, uderzył w jeden z wyprzedzanych pojazdów – Fiata, którym kierował 78-letni mężczyzna.
W wyniku uderzenia kierowca fiata stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, poniósł śmierć na miejscu.
Śledztwo pod nadzorem prokuratora
Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe oraz policja pod nadzorem prokuratora. Obecnie prowadzone jest śledztwo, które ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku oraz odpowiedzialności kierującego seatem.
Apel do kierowców
Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych oraz podczas wykonywania manewrów wyprzedzania. Każdy błąd może prowadzić do tragicznych konsekwencji.
Oceń artykuł
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Pozostało: znaków
Pozostało: znaków
Przesuń suwak w prawo, aby odblokować
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Ładowanie komentarzy...