🌊 Soła: 263 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

(4)

OŚWIĘCIM. Potrącenia małoletniego rowerzysty przez samochód osobowy

W poniedziałek 18 września o godzinie 7.30 służby ratunkowe interweniowały w Oświęcimiu na ulicy Jagiełły, gdzie doszło do potrącenia małoletniego rowerzysty przez samochód osobowy. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 77 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując samochodem marki Peugeot, potrącił 14 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim, który na rowerze przejeżdżał przez przejazd dla rowerów. Małoletni pod opieką ratowników medycznych został przewieziony na badania do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą,  szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych i przejazdów dla rowerów. Natomiast do pieszych i rowerzystów apelują, aby upewnili się, że pojazd się zatrzymał, jeszcze zanim wejdą lub wjadą na przejście lub przejazd dla rowerów. Policja Oświęcim Facebook Twitter Pinterest Print Email

OŚWIĘCIM. Potrącenia małoletniego rowerzysty przez samochód osobowy
OŚWIĘCIM. Potrącenia małoletniego rowerzysty przez samochód osobowy

W poniedziałek 18 września o godzinie 7.30 służby ratunkowe interweniowały w Oświęcimiu na ulicy Jagiełły, gdzie doszło do potrącenia małoletniego rowerzysty przez samochód osobowy.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 77 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując samochodem marki Peugeot, potrącił 14 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim, który na rowerze przejeżdżał przez przejazd dla rowerówMałoletni pod opieką ratowników medycznych został przewieziony na badania do szpitala.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą,  szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych i przejazdów dla rowerów. Natomiast do pieszych i rowerzystów apelują, aby upewnili się, że pojazd się zatrzymał, jeszcze zanim wejdą lub wjadą na przejście lub przejazd dla rowerów.

Policja Oświęcim

Oceń artykuł

3.3/5 (4 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

187
Odwiedziny dzisiaj
3,375
Artykułów
4.4/5
Średnia ocena
9
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Średnio 219 odwiedzin/dzień