🌊 Soła: 350 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim Online Oświęcim Online oswiecimonline.pl
(6)

OŚWIĘCIM. Bo do tańca trzeba… Opowiadają Magdalena Kowalska i Józef Jaskółka z KS Millenium

W kolejnym odcinku „Porozmawiajmy.O” uczestniczą Magdalena Kowalska – prezes i trener Klubu Sportowego Millenium, Józef Jaskółka – wiceprezes KS Millenium oraz wiceprezes UKŁF Unia Oświęcim (Pan Józef jest tatą Pani Magdy), Jakub Przewoźnik – radny miasta Oświęcim, a za kamerą Paweł Plinta. Ziemia Oświęcimska sportem stoi, tym razem więc rozmawiamy o tanecznej i sportowej rywalizacji. Nasi goście z KS Millenium z Brzeszcz opowiadają o klubie, swojej życiowej pasji do tańca i bardzo znaczących sukcesach podopiecznych. Ekipa KS Millenium właśnie przygotowuje wyjazd drużyny Team Millenium na Puchar Świata ICE CUP Seul 2023. Prestiżowe zawody odbędą się już na początku października. Koszty wyjazdu naszej grupy tanecznej do Korei Południowej są jednak ogromne. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich, nie tylko samorządowców, do wsparcia w miarę możliwości tego cennego przedsięwzięcia. Dla młodzieży będzie to wielka życiowa przygoda. Ponadto, pytamy już tradycyjnie, o współpracę środowisk sportowych i społecznikowskich z samorządami powiatu oświęcimskiego. Dotykamy tematu potrzeby, być może, budowy naprawdę reprezentacyjnej hali widowisko-sportowej w Oświęcimiu oraz finansowania oświęcimskiego sportu. Jak zawsze, zachęcamy samorządowców, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji do rozmowy przed kamerą, jak również zgłaszania własnych propozycji tematów i współtworzenia z nami kolejnych odcinków. Nasz adres e-mail: porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com Nasz numer telefonu: 500 146 701   Zapraszamy do udziału we wspólnej obywatelskiej dyskusji!   art. zlecony Facebook Twitter Pinterest Print Email

OŚWIĘCIM. Bo do tańca trzeba… Opowiadają Magdalena Kowalska i Józef Jaskółka z KS Millenium
OŚWIĘCIM. Bo do tańca trzeba… Opowiadają Magdalena Kowalska i Józef Jaskółka z KS Millenium

W kolejnym odcinku „Porozmawiajmy.O” uczestniczą Magdalena Kowalska – prezes i trener Klubu Sportowego Millenium, Józef Jaskółka – wiceprezes KS Millenium oraz wiceprezes UKŁF Unia Oświęcim (Pan Józef jest tatą Pani Magdy), Jakub Przewoźnik – radny miasta Oświęcim, a za kamerą Paweł Plinta.

Ziemia Oświęcimska sportem stoi, tym razem więc rozmawiamy o tanecznej i sportowej rywalizacji. Nasi goście z KS Millenium z Brzeszcz opowiadają o klubie, swojej życiowej pasji do tańca i bardzo znaczących sukcesach podopiecznych. Ekipa KS Millenium właśnie przygotowuje wyjazd drużyny Team Millenium na Puchar Świata ICE CUP Seul 2023. Prestiżowe zawody odbędą się już na początku października. Koszty wyjazdu naszej grupy tanecznej do Korei Południowej są jednak ogromne. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich, nie tylko samorządowców, do wsparcia w miarę możliwości tego cennego przedsięwzięcia. Dla młodzieży będzie to wielka życiowa przygoda. Ponadto, pytamy już tradycyjnie, o współpracę środowisk sportowych i społecznikowskich z samorządami powiatu oświęcimskiego. Dotykamy tematu potrzeby, być może, budowy naprawdę reprezentacyjnej hali widowisko-sportowej w Oświęcimiu oraz finansowania oświęcimskiego sportu.

Jak zawsze, zachęcamy samorządowców, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji do rozmowy przed kamerą, jak również zgłaszania własnych propozycji tematów i współtworzenia z nami kolejnych odcinków.

Nasz adres e-mail: porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com

Nasz numer telefonu: 500 146 701

 

Zapraszamy do udziału we wspólnej obywatelskiej dyskusji!

 

art. zlecony

Oceń artykuł

3.0/5 (6 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

234
Odwiedziny dzisiaj
3,464
Artykułów
4.2/5
Średnia ocena
8
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Średnio 180 odwiedzin/dzień

Aplikacja Oświęcimskie

Lokalny portal w Twojej kieszeni

Pobierz na iOS