OŚWIĘCIM. Wypadek dwóch samochodów
\W dniu 26 lutego 2022 o godzinie 13.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej z ulicą Męczeństwa Narodów. Jak wstępnie ustalili policjanci 79 – letni mieszkaniec Oświęcimia kierując samochodem marki Toyota wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Mercedes którym kierował 44 – letni mieszkaniec Oświęcimia. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowca toyoty oraz jego 72 – letnia żona, która była pasażerką. Zostali oni przewiezieniu przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie. W trakcie dalszego postępowania ustalone zostaną szczegóły tego wypadku drogowego. KPP Oświęcim Facebook Twitter Pinterest Print Email
\W dniu 26 lutego 2022 o godzinie 13.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej z ulicą Męczeństwa Narodów.
Jak wstępnie ustalili policjanci 79 – letni mieszkaniec Oświęcimia kierując samochodem marki Toyota wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Mercedes którym kierował 44 – letni mieszkaniec Oświęcimia.
W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowca toyoty oraz jego 72 – letnia żona, która była pasażerką. Zostali oni przewiezieniu przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.
W trakcie dalszego postępowania ustalone zostaną szczegóły tego wypadku drogowego.
KPP Oświęcim
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.
Fakty Oświęcim
UG Oświęcim
Kęty
Oświęcim Online
Powiat Oświęcim
UM Oświęcim
Oświęcim 112
Zator
Gmina Osiek
Oswiecimskie.pl
Info Brzeszcze
Policja Oświęcim