🌊 Soła: 263 cm NORM ➡️ stab.

Najnowsze aktualności z Oświęcimia i powiatu oświęcimskiego

wtorek, 19 sierpnia 2025 |
Oświęcim Online oswiecimonline.pl
(83)

KĘTY. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych

Jak informuje Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, od 6 grudnia w Urzędzie Gminy Kęty wszyscy pracownicy...

KĘTY. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych
KĘTY. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych

Jak informuje Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, od 6 grudnia w Urzędzie Gminy Kęty wszyscy pracownicy podczas obsługi mieszkańców i poruszając się w ciągach komunikacyjnych zobowiązani są do zakładania maseczek ochronnych.

Ponadto, zwracając się do grup i organizacji, apeluje o zachowanie reżimu sanitarnego podczas organizowanych spotkań świątecznych.

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie, składając sobie bożonarodzeniowe życzenia.

Dziękując za wszystkie zaproszenia na ww. spotkania, Burmistrz zaznacza, że podjęto decyzję o ograniczeniu obecności na nich do jednej osoby z ramienia magistratu, by zminimalizować zagrożenie zakażenia, a wobec ograniczeń liczebności podczas zgromadzeń umożliwić uczestnictwo także innym zapraszanym gościom.

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych,
byśmy mogli spędzić święta w zdrowiu i rodzinnym gronie!

UG Kęty

Źródło: Oświęcim Online

Oceń artykuł

/5 ( ocen)

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Pozostało: znaków

Pozostało: znaków

Przesuń suwak w prawo, aby odblokować

Przesuń w prawo → ✓ Odblokowane
Weryfikacja zakończona pomyślnie!

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Ładowanie komentarzy...