Oświęcimski dworzec kolejowy to miniaturka, ale bardzo kolorowa
Oświęcimski dworzec kolejowy został oddany do użytku w czerwcu 2020 roku. Czy oświęcimianie przyzwyczaili się do tej nowej, o wiele...
Treść artykułu dostępna w źródle
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.