🌊 Soła: 261 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

(339)

KOSZYKÓWKA. Po skutecznym finiszu Kadet wygrywa w Nowym Sączu!

Komplet punktów zdobyły trzy zespoły oświęcimskiego Kadeta podczas minionego weekendu. Zwycięstwa odniosły drużyny do lat 10 i 14 w rozgrywkach mini-koszykówki. Zwyciężył też zespół do lat 15, który pokonał w Nowym Sączu miejscowy STK 66:63. Mecz STK z Kadetem w małopolskich rozgrywkach U-15 oświęcimianie rozpoczęli w kiepskim stylu. Sporo strat sprawiło, że po pierwszych 10 minutach gospodarze prowadzili 20:10. W drugiej kwarcie oświęcimianie ograniczyli niepotrzebne podania, grając bardziej efektywnie. Wygrali drugą odsłonę 16:20 i w połowie przegrywali już tylko 36:30. Po zmianie stron gra się wyrównała. W ekipie z Nowego Sącza brylował Bartłomiej Roman i Sebastian Opoka. Ten duet rzucił dla miejscowych aż 59 z 63 punktów! W czwartej kwarcie oświęcimianie najwyraźniej uspokoili grę, grając dobrze w zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Najważniejsze jednak, że goście umiejętnie powstrzymywali nowosądeckich liderów. Na dwie minuty przed końcem spotkania UKS Kadet objął prowadzenie 60:59, którego nie oddał już do ostatniej syreny. - Każdy z zawodników miał swój udział w tym ważnym zwycięstwie - podkreśla Wojciech Porębski, trener w UKS Kadet Oświęcim. - Brawa należą się przede wszystkim za czwartą kwartę. Nasza drużyna pokazała, że koszykówka to gra zespołowa. Nagrodą jest komplet punktów - dodaje Wojciech Porębski. STK Nowy Sącz U-15 - UKS KADET Oświęcim U-15 63:66Punkty dla UKS Kadet: Oskar Książek - 27, Krzysztof Porwit - 12, Kornel Siemek - 10, Mateusz Zgrajek - 9, Franciszek Stachura - 4, Dominik Dyląg - 2, Mateusz Gawroński - 2 oraz Jan Jarosz, Kacper Łucka.

KOSZYKÓWKA. Po skutecznym finiszu Kadet wygrywa w Nowym Sączu!
KOSZYKÓWKA. Po skutecznym finiszu Kadet wygrywa w Nowym Sączu!
Komplet punktów zdobyły trzy zespoły oświęcimskiego Kadeta podczas minionego weekendu. Zwycięstwa odniosły drużyny do lat 10 i 14 w rozgrywkach mini-koszykówki. Zwyciężył też zespół do lat 15, który pokonał w Nowym Sączu miejscowy STK 66:63. Mecz STK z Kadetem w małopolskich rozgrywkach U-15 oświęcimianie rozpoczęli w kiepskim stylu. Sporo strat sprawiło, że po pierwszych 10 minutach gospodarze prowadzili 20:10. W drugiej kwarcie oświęcimianie ograniczyli niepotrzebne podania, grając bardziej efektywnie. Wygrali drugą odsłonę 16:20 i w połowie przegrywali już tylko 36:30. Po zmianie stron gra się wyrównała. W ekipie z Nowego Sącza brylował Bartłomiej Roman i Sebastian Opoka. Ten duet rzucił dla miejscowych aż 59 z 63 punktów! W czwartej kwarcie oświęcimianie najwyraźniej uspokoili grę, grając dobrze w zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Najważniejsze jednak, że goście umiejętnie powstrzymywali nowosądeckich liderów. Na dwie minuty przed końcem spotkania UKS Kadet objął prowadzenie 60:59, którego nie oddał już do ostatniej syreny. - Każdy z zawodników miał swój udział w tym ważnym zwycięstwie - podkreśla Wojciech Porębski, trener w UKS Kadet Oświęcim. - Brawa należą się przede wszystkim za czwartą kwartę. Nasza drużyna pokazała, że koszykówka to gra zespołowa. Nagrodą jest komplet punktów - dodaje Wojciech Porębski. STK Nowy Sącz U-15 - UKS KADET Oświęcim U-15 63:66Punkty dla UKS Kadet: Oskar Książek - 27, Krzysztof Porwit - 12, Kornel Siemek - 10, Mateusz Zgrajek - 9, Franciszek Stachura - 4, Dominik Dyląg - 2, Mateusz Gawroński - 2 oraz Jan Jarosz, Kacper Łucka.

Oceń artykuł

2.9/5 (339 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

227
Odwiedziny dzisiaj
2,678
Artykułów
4.2/5
Średnia ocena
9
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Średnio 182 odwiedzin/dzień