🌊 Soła: 258 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

(14)

PIŁKA NOŻNA. Dziewięć testów w oświęcimskich planach

Na 23 stycznia pierwszy sparing przed rundą wiosenną w czwartej lidze zaplanował trener piłkarzy oświęcimskiej Unii, Marek Kołodziej. Rywalem będzie Warta Zawiercie. W sumie biało-niebiescy mają w planach dziewięć testów. Tydzień po sparingu z reprezentantem Zagłębia Dąbrowskiego, oświęcimianie zagrają z klasę niżej notowaną Brzeziną Osiek (30 stycznia). 6 lutego ich formę sprawdzi imienniczka z Dąbrowy Górniczej, zaś na 13 lutego unici szukają jeszcze sparingpartnera. Ten termin jest wolny do zagospodarowania. Przed pierwszym wiosennym meczem o czwartoligowe punkty podopieczni Marka Kołodzieja zmierzą się jeszcze z Nadwiślaninem Gromiec (17 lutego), Ruchem Chorzów U-18 (20 lutego), rezerwami Zagłębia Sosnowiec (27 lutego), Dramą Zbrosławice (6 marca) i kęckim Hejnałem (13 marca). Właśnie piątoligowy beniaminek z Kęt już po zakończeniu rundy jesiennej był rywalem Unii w towarzyskiej potyczce. Unici zwyciężyli w Kętach 4:3, po golach Igora Lewandowskiego, Bartosza Ryszki, Arkadiusza Czapli i Damiana Wilczaka. Po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisali się Kacper Mąsior, Marcel Rogala i Przemysław Oczkowski. Przypomnijmy, iż w sezonie 2020/21 obowiązują nowe zasady w rozgrywkach czwartej ligi. Po rozegraniu dziewiętnastu kolejek systemem każdy z każdym liga zostanie podzielona na dwie grupy. Piłkarska jesień zamknęła się na czternastu seriach po których Unia jest siódma. Drużyna z ulicy Legionów ma na swoim koncie 21 punktów.

PIŁKA NOŻNA. Dziewięć testów w oświęcimskich planach
PIŁKA NOŻNA. Dziewięć testów w oświęcimskich planach
Na 23 stycznia pierwszy sparing przed rundą wiosenną w czwartej lidze zaplanował trener piłkarzy oświęcimskiej Unii, Marek Kołodziej. Rywalem będzie Warta Zawiercie. W sumie biało-niebiescy mają w planach dziewięć testów. Tydzień po sparingu z reprezentantem Zagłębia Dąbrowskiego, oświęcimianie zagrają z klasę niżej notowaną Brzeziną Osiek (30 stycznia). 6 lutego ich formę sprawdzi imienniczka z Dąbrowy Górniczej, zaś na 13 lutego unici szukają jeszcze sparingpartnera. Ten termin jest wolny do zagospodarowania. Przed pierwszym wiosennym meczem o czwartoligowe punkty podopieczni Marka Kołodzieja zmierzą się jeszcze z Nadwiślaninem Gromiec (17 lutego), Ruchem Chorzów U-18 (20 lutego), rezerwami Zagłębia Sosnowiec (27 lutego), Dramą Zbrosławice (6 marca) i kęckim Hejnałem (13 marca). Właśnie piątoligowy beniaminek z Kęt już po zakończeniu rundy jesiennej był rywalem Unii w towarzyskiej potyczce. Unici zwyciężyli w Kętach 4:3, po golach Igora Lewandowskiego, Bartosza Ryszki, Arkadiusza Czapli i Damiana Wilczaka. Po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisali się Kacper Mąsior, Marcel Rogala i Przemysław Oczkowski. Przypomnijmy, iż w sezonie 2020/21 obowiązują nowe zasady w rozgrywkach czwartej ligi. Po rozegraniu dziewiętnastu kolejek systemem każdy z każdym liga zostanie podzielona na dwie grupy. Piłkarska jesień zamknęła się na czternastu seriach po których Unia jest siódma. Drużyna z ulicy Legionów ma na swoim koncie 21 punktów.

Oceń artykuł

2.4/5 (14 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

265
Odwiedziny dzisiaj
3,450
Artykułów
4.6/5
Średnia ocena
10
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Średnio 156 odwiedzin/dzień