Zabiła synka i zakopała - odbywa karę w Kielcach. Wyjdzie wcześniej z więzienia?
Zabiła nowo narodzonego synka i zakopała w szklarni – skazana 30-latka chce przedterminowego zwolnienia z kieleckiego aresztu.
Treść artykułu dostępna w źródle
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.