KĘTY. Burmistrz Krzysztof Klęczar zmienił zdanie. Na Rynku symbolicznie wyłączono oświetlenie
Jak pisaliśmy w poprzednim newsie burmistrz Gminy Kęty jeszcze przed południem poinformował nas o tym, iż nie zamierza wyłączać nigdzie oświetlenia w gminie Kęty. Stało się jednak inaczej, o czym burmistrz Krzysztof Klęczar poinformował na jednym z portali społecznościowych. -Solidarność i pomocniczość to fundamenty samorządności. W geście protestu, ale także solidarności z setkami innych miast w Polsce, również w Ketach o godzinie 17.00 symbolicznie przygasły dziś światła – napisał na swoim facebook’owym profilu burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Klęczar. Włodarz miasta zamieścił krótki film, na którym widać moment zgaszenia świateł na kęckim Rynku. -Apeluję do rządzących, przestańcie niszczyć samorządy. Opamiętajcie się, Jeszcze nie jest za późno! – podkreśli w wpisie Krzysztof Klęczar.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.