OŚWIĘCIM. Miejska Biblioteka Publiczna ponownie otwarta
Od dzisiaj (1.12) ponownie została otwarta Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu. „Galeria Książki” otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00. Bibliotekarze przypominają, iż w dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny. Na terenie obiektu należy mieć zasłonięty nos i usta oraz dezynfekować usta. Ilość osób, które mogą przebywać w bibliotece jest ograniczona.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.