🌊 Soła: 272 cm NORM ↘️ 1.0 cm

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

(16)

BRZESZCZE. Zdzisław Filip po trzech latach zrezygnował ze stanowiska prezesa spółki Tauron Wydobycie

Tauron Wydobycie Spółka Akcyjna poinformowała, że Zdzisław Filip nie jest już prezesem firmy. Zdzisław Filip sam złożył rezygnację, która została przyjęta. Zdzisław Filip od lat kojarzony jest z wicepremier Beatą Szydło oraz partią Prawo i Sprawiedliwość. W poprzednich latach był radnym wojewódzkim, a także wiceprzewodniczącym sejmiku wojewódzkiego. Nowym prezesem zarządu został Sławomir Obidziński. Będzie zarządzał kopalnią w Brzeszczach i w Libiążu.

BRZESZCZE. Zdzisław Filip po trzech latach zrezygnował ze stanowiska prezesa spółki Tauron Wydobycie
BRZESZCZE. Zdzisław Filip po trzech latach zrezygnował ze stanowiska prezesa spółki Tauron Wydobycie
Tauron Wydobycie Spółka Akcyjna poinformowała, że Zdzisław Filip nie jest już prezesem firmy. Zdzisław Filip sam złożył rezygnację, która została przyjęta. Zdzisław Filip od lat kojarzony jest z wicepremier Beatą Szydło oraz partią Prawo i Sprawiedliwość. W poprzednich latach był radnym wojewódzkim, a także wiceprzewodniczącym sejmiku wojewódzkiego. Nowym prezesem zarządu został Sławomir Obidziński. Będzie zarządzał kopalnią w Brzeszczach i w Libiążu.

Oceń artykuł

2.9/5 (16 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

251
Odwiedziny dzisiaj
3,110
Artykułów
4.2/5
Średnia ocena
8
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Średnio 155 odwiedzin/dzień