🌊 Soła: 259 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

(5)

OŚWIĘCIM. Wracając z pracy zasnął za kierownicą

W poniedziałek rano na ulicy Powstańców Śląskich w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. -Jak wstępnie ustalili policjanci 32-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim kierując samochodem marki opel astra stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w bmw, którym kierowała mieszkanka Gminy Oświęcim – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Ratownicy medyczni przewieźli na badania do szpitala kierującą bmw. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas jezdni ponieważ zasnął za kierownicą wracając z pracy.

OŚWIĘCIM. Wracając z pracy zasnął za kierownicą
OŚWIĘCIM. Wracając z pracy zasnął za kierownicą
W poniedziałek rano na ulicy Powstańców Śląskich w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. -Jak wstępnie ustalili policjanci 32-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim kierując samochodem marki opel astra stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w bmw, którym kierowała mieszkanka Gminy Oświęcim – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Ratownicy medyczni przewieźli na badania do szpitala kierującą bmw. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas jezdni ponieważ zasnął za kierownicą wracając z pracy.

Oceń artykuł

3.2/5 (5 ocen)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

294
Odwiedziny dzisiaj
2,964
Artykułów
4.7/5
Średnia ocena
11
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Sat
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Średnio 152 odwiedzin/dzień