WIELKANOC. Życzenia świąteczne od wójta Gminy Oświęcim oraz przewodniczącej Rady Gminy
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych mieszkańcom Gminy Oświęcim składają Mirosław Smolarek - wójt Gminy Oświęcim oraz Bernardyna Bryzek - przewodnicząca Rady Gminy Oświęcim.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.