OŚWIĘCIM. Jubileusz 60 lat MZK w Oświęcimiu
W piątek 30 września jubileusz 60-lecia istnienia i działalności obchodził Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu. Bożena Fraś, prezes oświęcimskiego MZK, przedstawiła krótką historię firmy, plany na przyszłość, a także dziękował zasłużonym oraz emerytowanym pracownikom. Nie zabrakło życzeń i wyróżnień od prezydenta Oświęcimia. Z okazji jubileuszu został zaprezentowany jeden z najnowocześniejszych, ekologicznych autobusów zbiorowej komunikacji miejskiej. Facebook Twitter Google+ Pinterest Print Email
W piątek 30 września jubileusz 60-lecia istnienia i działalności obchodził Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu. Bożena Fraś, prezes oświęcimskiego MZK, przedstawiła krótką historię firmy, plany na przyszłość, a także dziękował zasłużonym oraz emerytowanym pracownikom. Nie zabrakło życzeń i wyróżnień od prezydenta Oświęcimia.
Z okazji jubileuszu został zaprezentowany jeden z najnowocześniejszych, ekologicznych autobusów zbiorowej komunikacji miejskiej.
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.