Chór „Canticum Novum” koncertem podsumował roczną pracę
W minioną niedzielę, po wieczornej Mszy chór „Canticum Novum”, działającym przy parafii Matki Bożej Bolesnej w Brzeszczach uroczystym koncertem podsumował całoroczną pracę artystyczną. Po występie proboszcz parafii ks. Eugeniusz Burzyk podziękował dyrygentowi i organiście Zdzisławowi Kołodziejowi oraz chórzystom za wysiłek i czas poświęcony na cotygodniowe spotkania i próby i regularne uświetnianie kościelnych uroczystości. (Paweł Kocur, źr. materdolorosa.pl, fot. Jerzy Zajda)
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.