🌊 Soła: 259 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Fakty Oświęcim Fakty Oświęcim

Służby wznowiły poszukiwania na Krukach

Służby szukają mężczyzny, który według zgłoszenia miał zniknąć pod lustrem wody. Zgłoszenie trafiło do operatora numeru alarmowego 112 w piątek, 26…Zobacz więcej

Służby wznowiły poszukiwania na Krukach
Służby wznowiły poszukiwania na Krukach
Służby szukają mężczyzny, który według zgłoszenia miał zniknąć pod lustrem wody. Zgłoszenie trafiło do operatora numeru alarmowego 112 w piątek, 26 czerwca, po godz. 17. Mężczyzna, który zadzwonił po pomoc, przekazał, że widział osobę pływającą w zbiorniku. Po chwili stracił ją z oczu. Na brzegu ratownicy znaleźli pozostawiony plecak oraz męskie buty. W piątkowej akcji uczestniczyli strażacy z Grupy Wodno-Nurkowej OSP Oświęcim, strażacy PSP Oświęcim, strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Krakowa, policjanci oraz ratownicy medyczni. Strażacy i płetwonurkowie sprawdzali lustro wody oraz dno zbiornika. Policjanci ustalali w tym czasie tożsamość mężczyzny, którego szukają służby. „Wstępnie ustaliliśmy, że poszukiwanym może być 46-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. Do tej pory nie zostało zgłoszone zaginięcie” - poinformowała aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Oświęcimiu. W sobotę ratownicy kontynuują działania na zbiorniku Kruki. Do sprawy wrócimy, gdy służby przekażą nowe informacje.

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

174
Odwiedziny dzisiaj
2,999
Artykułów
4.4/5
Średnia ocena
9
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Średnio 140 odwiedzin/dzień