Krok ku dostępności - zakończono modernizację toalety w kęckim magistracie
Urząd Gminy Kęty otrzymał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pieniądze zostały przeznaczone na zadanie pod nazwą „Dostosowanie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych do potrzeb osób niepełnosprawnych”, w ramach realizacji programu wyrównywania różnic między regi...
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.