Makiety, symulatory i pociągi. Pierwsza taka wystawa w Oświęcimiu - FILM
Oświęcim po raz pierwszy stanie się gospodarzem dużej wystawy modelarstwa kolejowego. W dniach 27 i 28 czerwca w szkole podstawowej nr 2 odbędzie się…Zobacz więcej
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.