Oświęcim. Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Sadowej. Od poniedziałku rusza nabór wniosków
Od 29 czerwca do 13 lipca mieszkańcy będą mogli składać wnioski o najem zwolnionego lokalu mieszkalnego w budynku „P” przy ul. Sadowej 72. Do dyspozycji przyszłego najemcy jest trzypokojowe mieszkanie
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.