Oświęcim. Sportowe emocje nad Sołą. Turniej siatkówki plażowej dziewcząt na bulwarach
W Parku Bulwary odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Dziewcząt U18, który zgromadził młode zawodniczki i dostarczył wielu sportowych emocji. Organizatorem wydarzenia było miasto Oświęcim oraz Uczniowski Klub Sportowy Setbol. Na
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.