🌊 Soła: 262 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Oświęcim 112 Oświęcim 112

Policyjne podsumowanie weekendu w powiecie oświęcimskim

Miniony weekend (19–21 czerwca) był pracowity dla policjantów z powiatu oświęcimskiego. Funkcjonariusze interweniowali przy kolizjach,… The post Policyjne podsumowanie weekendu w powiecie oświęcimskim appeared first on Oświęcim112.pl.

Policyjne podsumowanie weekendu w powiecie oświęcimskim
Policyjne podsumowanie weekendu w powiecie oświęcimskim
Miniony weekend (19–21 czerwca) był pracowity dla policjantów z powiatu oświęcimskiego. Funkcjonariusze interweniowali przy kolizjach, ujawnili nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego oraz zatrzymali kierowców rażąco przekraczających dozwoloną prędkość. 19 czerwca – Osiek Kierujący BMW, 47-letni mieszkaniec Bielska-Białej, jechał z prędkością 115 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy. 19 czerwca – Bobrek, ul. Krakowska Podczas koszenia pobocza kamień wyrzucony spod kosiarki uszkodził boczną szybę przejeżdżającego samochodu marki Renault. 19 czerwca – Bobrek 65-letni rowerzysta miał 0,49 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł. 19 czerwca – Zaborze, ul. Grojecka 48-letni mieszkaniec gminy Oświęcim przewrócił się podczas jazdy pojazdem przypominającym hulajnogę. Doznał urazu głowy oraz złamania ręki. Policjanci ustalili, że pojazd był odblokowany i rozwijał prędkość przekraczającą 20 km/h, przez co nie spełniał definicji hulajnogi elektrycznej. 20 czerwca – Oświęcim, ul. Budowlanych 25-letnia kierująca Fiatem potrąciła na przejściu dla pieszych 70-letnią kobietę. Poszkodowana doznała złamania ręki. 20 czerwca – Zasole, ul. Łęcka 40-letni kierowca Subaru z powiatu cieszyńskiego jechał 114 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Z uwagi na recydywę otrzymał mandat w wysokości 4000 zł. 20 czerwca – Rajsko Doszło do kolizji samochodów marki Hyundai i Volvo. Sprawca został ukarany mandatem. 21 czerwca – Jawiszowice, ul. Paderewskiego 51-letni rowerzysta miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nadmierna prędkość, jazda pod wpływem alkoholu oraz brak rozwagi wciąż należą do najczęstszych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń na drogach – powiedział nam mł.asp. Mateusz Płonka z WRD KPP Oświęcim The post Policyjne podsumowanie weekendu w powiecie oświęcimskim appeared first on Oświęcim112.pl.
Źródło: Oświęcim 112 Oświęcim 112

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

189
Odwiedziny dzisiaj
2,983
Artykułów
4.8/5
Średnia ocena
11
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Średnio 170 odwiedzin/dzień