Posiedzenie Komisji Ochrony Zdrowia, Środowiska i Pomocy Społecznej Rady Miasta Oświęcim
Posiedzenie Komisji Ochrony Zdrowia, Środowiska i Pomocy Społecznej Rady Miasta Oświęcim odbędzie się w dniu 1 lipca 2026 r. o godz. 15.30 w parku miejskim na terenie Bulwarów. Proponowany porządek posiedzenia: Przyjęcie
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.