🌊 Soła: 264 cm NORM ➡️ stab.

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Fakty Oświęcim Fakty Oświęcim

Narybek na medal - FOTO

Podczas Copa 13 po dwa krążki wywalczyli Jonasz Oszkandy z Factory i Stanisław Kołodziej z Draculino. Młodzi wojownicy zasłużyli na gromkie brawa…Zobacz więcej

Narybek na medal - FOTO
Narybek na medal - FOTO
Podczas Copa 13 po dwa krążki wywalczyli Jonasz Oszkandy z Factory i Stanisław Kołodziej z Draculino. Młodzi wojownicy zasłużyli na gromkie brawa. Świetnie w zawodach kończących sezon startowy 2025/26 spisał się reprezentant Factory - Jonasz Oszkandy. Oświęcimianin był najlepszy w kategorii Gi chłopców zaawansowanych (7-9 lat) do 29 kg. Po zwycięstwie nad Andrzejem Falińskim (Checkmat Pride MMA Gliwice), pokonał przez „gilotynę” Maksima Barkova (Unity Team Copacabana).  Do złotego medalu Jonasz Oszkandy dorzucił brąz w No-Gi do 31 kg. W półfinale uległ na punkty Nikodemowi Ferdynowi (Spartan Chorzów), by w walce o trzecie miejsce ponownie pokonać Maksima Barkova. Złoto w tej kategorii wywalczył Wiktor Stochel (Grappling Kraków). Swój pierwszy start turniejowy zaliczył inny zawodnik Factory - Szymon Kucharczyk. Startował w grupie No-Gi juniorów młodszych (chłopcy pierwszy krok do 56 kg). Pokazał się z bardzo dobrej strony, walcząc ambitnie i zostawiając na macie całe serce. Musiał niestety uznać wyższość rywali (Antoni Marynowicz z Next Level Opole i Jakub Ostryński z Fight Club Bytom), ale zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych zawodach. Z kolei Stanisław Kołodziej z Draculino startował w kategoriach Gi do 43 kg i No-Gi do 42 kg chłopców zaawansowanych. W formule Gi pokonał w półfinale Kirilla Barkova (Unity Team Copacabana), a w wielkim finale jego rywalem był Borys Klempka (Grappling Kraków). Złoto wywalczył Krakowianin, a reprezentantowi Draculino Oświęcim przypadł w udziale srebrny krążek. Na najniższym stopniu podium stanął Kirill Barkov. Dokładnie taka sama kolejność na trzech pierwszych miejscach obowiązywała w kategorii No-Gi. W półfinale Stanisław Kołodziej wygrał przez „trójkąt” z Krzysztofem Baranem (Banzai Kraków), a w drugim pojedynku o udział w finale Borys Klempka okazał się lepszy od Kirilla Barkova. W pojedynku o złoty medal Borys Klempka wygrał ze Stanisławem Kołodziejem z Draculino.

Tagi

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

160
Odwiedziny dzisiaj
3,152
Artykułów
4.3/5
Średnia ocena
12
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Tue
Średnio 175 odwiedzin/dzień