Oświęcim ćwiczył ratowanie życia. Krajowy Trening Pierwszej Pomocy przyciągnął tłumy na bulwary
W sobotę na bulwarach w Oświęcimiu odbył się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy. Mieszkańcy ćwiczyli RKO, obsługę AED i tamowanie krwotoków. …
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.