Czytam z Klasą” – rok pełen książek, wyobraźni i wspólnego odkrywania świata
W roku szkolnym 2025/2026 Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach z sukcesem realizowała trzecią już edycję projektu „Czytam z Klasą”, skierowaną do uczniów klas I–III szkół podstawowych z terenu Gminy Kęty. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie zainteresowań czytelniczych najmłodszych, promowanie war...
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.