Oświęcim. Wieści z Ratusza z 19 czerwca 2026 roku
W Wieściach z Ratusza powiemy o nowej drodze, która powstała w Oświęcimiu, przypomnimy rocznicę pierwszego transportu do Auschwitz, poinformujemy o konkursie na dyrektora Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego, zapowiemy mural upamiętniający Henryka
Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.