🌊 Soła: 258 cm NORM ↘️ 1.0 cm

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Kęty Kęty
(1)

VI sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach - relacja

W czwartek o godzinie 9:00, odbyło się posiedzenie Młodzieżowych Radnych Miejskich V kadencji, a tematem przewodnim była działalność i inicjatywy Domu Kultury w Kętach w trwającym roku. W sesji wzięli udział przedstawiciele kęckiego magistratu - I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń oraz Sekr...

VI sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach - relacja
VI sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach - relacja
W czwartek o godzinie 9:00, odbyło się posiedzenie Młodzieżowych Radnych Miejskich V kadencji, a tematem przewodnim była działalność i inicjatywy Domu Kultury w Kętach w trwającym roku. W sesji wzięli udział przedstawiciele kęckiego magistratu - I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń oraz Sekretarz Gminy Kęty Ewelina Jura-Bączek.  Wydarzenie rozpoczęło się od otwarcia sesji oraz stwierdzenia prawomocności i ustalenia porządku obrad. Po przyjęciu przez radnych protokołu, głos zabrał przedstawiciel Domu Kultury w Kętach Piotr Wojtyczek, który przedstawił informację o podjętych działaniach oraz planach na dalszą część roku.  Po prezentacji przyszedł czas na interpelacje i zapytania radnych. Kolejnym punktem były wolne wnioski i informację, a następnie zamknięto sesje.  Marcel Ligęza / Fot. MH  
Źródło: Kęty Kęty

Oceń artykuł

4.0/5 (1 ocena)

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

204
Odwiedziny dzisiaj
2,845
Artykułów
4.2/5
Średnia ocena
8
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Średnio 146 odwiedzin/dzień