🌊 Soła: 290 cm NORM ↘️ 2.0 cm

System punktów · oswiecimskie.pl

Komentuj artykuły

+2 pkt za komentarz

Zgłaszaj zdarzenia

+5 pkt za zgłoszenie

Oceniaj treści

+1 pkt za ocenę

Wymieniaj nagrody

Bilety, zniżki i vouchery!

Kęty Kęty

Mikołajkowy Turniej Judo za nami!

4 grudnia odbył się turniej judo z okazji mikołajek, organizowany przez Klub Sportowy Judo “Hejnał Kęty”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy KS-u, którzy pod okiem trenerów rywalizowali ze sobą, zgodnie ze sportowymi zasadami fair-play.  Na turnieju pojawił się I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Ra...

Mikołajkowy Turniej Judo za nami!
Mikołajkowy Turniej Judo za nami!
4 grudnia odbył się turniej judo z okazji mikołajek, organizowany przez Klub Sportowy Judo “Hejnał Kęty”. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy KS-u, którzy pod okiem trenerów rywalizowali ze sobą, zgodnie ze sportowymi zasadami fair-play.  Na turnieju pojawił się I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń, reprezentujący kęcki magistrat, który z zaciekawieniem obserwował wydarzenie i dopingował młodych judoków. Nie zabrakło również działaczy sportowych, ale przede wszystkim rodziców, kibicujących swoim pociechom.  Całe przedsięwzięcie odbyło się w pozytywnej, świątecznej atmosferze, a sportowa rywalizacja w duchu dobrej zabawy cechowała cały turniej! Marcel Ligęza / fot. rodzice
Źródło: Kęty Kęty

Tagi

Oceń artykuł

0.0/5

Komentarze

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz do tego artykułu.

Udostępnij artykuł

📧 Subskrybuj nasz newsletter

Otrzymuj najnowsze aktualności z Oświęcimia prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

📊 Statystyki Portalu

169
Odwiedziny dzisiaj
3,118
Artykułów
4.6/5
Średnia ocena
11
Źródeł

📈 Trend odwiedzin (7 dni)

Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Mon
Średnio 170 odwiedzin/dzień